Polskie Forum Nieruchomości: społeczność ludzi, którym w głowie tylko metry kwadratowe

Polskie Forum Nieruchomości (PFN), to konferencja, której głównym celem jest dzielenie się doświadczeniami i wiedzą o zarabianiu na rynku nieruchomości. 

Współorganizuję Polskie Forum Nieruchomości, bo nieruchomości to rynek, którego dopiero się uczymy, ale już mamy od kogo.

PFN to głównie case study, przykłady z życia wzięte. Przekazywane przez ekspertów, którzy przeszli różne drogi, poznali procesy towarzyszące obracaniu nieruchomościami, bądź doświadczyli bardzo pouczających lekcji.

Ktoś mądry powiedział: “człowiek sprytny uczy się na cudzych błędach”, oszczędza to mnóstwo czasu i nerwów. Nie musi karczować nowej nieodkrytej drogi, a zamiast tego idzie śladami, kogoś kto już dotarł do danego miejsca. 

Jak pewnie wiesz ze swojego doświadczenia relacje bardzo pomagają w biznesie. Niejednokrotnie dzięki nim powstają nowe projekty. Dlatego ogromną częścią tej konferencji będzie networking stworzony w bardzo przyjaznej, szczerej i otwartej na drugiego człowieka atmosferze.

Pierwsza edycja już 25 października 2020r. w Warszawie, liczba miejsc ograniczona przez panującą pandemię koronawirusa, dlatego mamy tylko 150 miejsc.

Zapraszam na stronę polskieforumnieruchomosci.pl, aby dowiedzieć się więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
11 − 10 =


Get started

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.