Polskie Forum Nieruchomości: społeczność ludzi, którym w głowie tylko metry kwadratowe

Polskie Forum Nieruchomości (PFN), to konferencja, której głównym celem jest dzielenie się doświadczeniami i wiedzą o zarabianiu na rynku nieruchomości. 

Współorganizuję Polskie Forum Nieruchomości, bo nieruchomości to rynek, którego dopiero się uczymy, ale już mamy od kogo.

PFN to głównie case study, przykłady z życia wzięte. Przekazywane przez ekspertów, którzy przeszli różne drogi, poznali procesy towarzyszące obracaniu nieruchomościami, bądź doświadczyli bardzo pouczających lekcji.

Ktoś mądry powiedział: “człowiek sprytny uczy się na cudzych błędach”, oszczędza to mnóstwo czasu i nerwów. Nie musi karczować nowej nieodkrytej drogi, a zamiast tego idzie śladami, kogoś kto już dotarł do danego miejsca. 

Jak pewnie wiesz ze swojego doświadczenia relacje bardzo pomagają w biznesie. Niejednokrotnie dzięki nim powstają nowe projekty. Dlatego ogromną częścią tej konferencji będzie networking stworzony w bardzo przyjaznej, szczerej i otwartej na drugiego człowieka atmosferze.

Pierwsza edycja już 25 października 2020r. w Warszawie, liczba miejsc ograniczona przez panującą pandemię koronawirusa, dlatego mamy tylko 150 miejsc.

Zapraszam na stronę polskieforumnieruchomosci.pl, aby dowiedzieć się więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
11 − 4 =


Get started

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.